ÜÇ KADIN VAHŞİCE KATLEDİLDİ !!

Akşama kadar hastalarımın dertlerine şifa olmaya çalıştıktan sonra Artı Tv’de 3 Ocak 2021 Pazar günü 11.00’de yayınlanacak olan programımın çekimi için konuğum Esin Buse Aşçı ile birlikte stüdyoya girdik.
Çekim sonrası asistanlarım Cem Eriş ve Ercan Ede Twitter’da haber okuyorlardı ve Cem bana şöyle dedi:
Hocam siz ve sizin gibi milyonlarca sağlık çalışanı insanları hastalıklarından hatta ölümlerden korumak ve kurtarmak için gecenizi gündüzünüze katıp okuyup, çalışıp,çabalarken bugün ülkemizde 3 KADIN VAHŞİCE KATLEDİLDİ dedi.
O anda araba kullanıyordum ve soğuk soğuk terlemeye başladım, nefesim daraldı. Üç asistanım da arabadaydı ve kendilerine hissettirmemeye çalışarak evlerinin yakınında indirerek eve gittim. Tansiyonum çok yükselmişti ve içimdeki acıyı eşime anlatamadan oturdum, dinlendikten sonra
BUGÜN ÖĞRETİM ÜYESİ BİR ÖĞRETMEN ESKİ SEVGİLİSİ TARAFINDAN ÖNCE BOĞAZI KESİLDİ VE YAKILDI!! dedim.
Kadınımız anamız, bacımız, eşimiz,başımızın tacı ve “bugün 3 kadın hunharca öldürüldü”.
Dün Roboski katliyamının yıl dönümüydü çünkü birilerine göre onlar 12-16 yaşlarında ailelerini geçindirmek için katırlarıyla kaçağa giden kaçakçılardı; ancak yaşları 12- 16 arasındaydı.
Taybet ana bir anneydi evinin 150 metre ötesinde güpegündüz vuruldu.Kedi, köpek,  leş kargaları yemesin diye eşi ve çocukları bir hafta annelerinin cesedine ağlamaktan kurumuş gözleriyle bakarak Taybet anayı beklediler. Taybet ana Cizre’de bir anneydi.
Üniversiteler “ fuhuş yuvası demişti geçenlerde kendini bilmez biri ve profesördü”. Profesördü toplumdaki canilere kadınları hedef gösteren.
Kadındı; karnında sıpası, sırtında sopası eksik edilmemeli demişti yüzyıllar önce birileri ve köleleştirmişti kadınları, bu acınası cahil zihniyet.
Kadındı anamız, bacımız,eşimiz ve kızlarımız.
Kadındı dünyayı güzelleştirecek ,yaşamı yeniden yaratacak onurlu ve asi duruşuyla.
DOSTLUKLA…
OSTEOPAT PNİ, GAPS Dnş.Uzm. Fzt. İbrahim MAYDA