Bayram tatilinde Maldivler’den fotoğraf paylaştığı için eleştirilerin hedefi olan eski AKP Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’in organize suç örgütü lideri olmak suçlamasıyla yargılanan Ayhan Bora Kaplan’la fotoğrafı çıktı.

Maldivler’den paylaştığı tatil fotoğrafıyla gündeme gelen eski AKP Milletvekili Hüseyin Filiz’in, organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Ayhan Bora Kaplan’la fotoğrafı ortaya çıktı.Paylaşıma göre AKP’de 3 dönem milletvekilliği yapan Filiz’in Çankırı AKP Gençlik teşkilatı tarafından yapılan bir etkinliği katılan Kaplanlar Suç Örgütü yöneticisi olmakla suçlanan Ayhan Bora Kaplan’la yürüdüğü, birlikte “Rabia” pozu verdikleri ortaya çıktı.

2-002.jpeg

Gazete Pencere’de yer alan habere göre, fotoğrafın bir başka dikkat çeken detayı ise Osmanlı Ocaklarının Gençlik Kolları Başkanlığını yapan ve Ankara’da mafya ilişkileriyle tanınan “Dayı” lakaplı Levent Çiçek.

Daha önce uyuşturucu tacirliği, gasp ve hırsızlık gibi kirli bir geçmişi olan Çiçek, “Organize suç örgütünün elebaşı olmak” suçundan 2012 yılında bir süre cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edildi.