Kürecikli Feryal Demirci Clarck Enfield’da milletvekili adaylığı için yarışacak

Yarın Enfield North’ta yapıalcak seçimlerde Malatya Kürecikli olan Feryal Demirci Clarck da milletvekili adaylığı için yarışacak.

Enfield North’ta yaşayan yurttaşlar yarın milletvekili adayını belirlemek için oy kullanacak. Son 4 aday adayı içerisinde Malatya Kürecikli Feryal Demirci Clarck da bulunuyor.

Bölgedeki İşçi Partisi’nden milletvekili aday adayı olan Demirci, 14 sene Hackney Belediye encümeni olarak hizmet vermiş, Belediye Başkan yardımcısı, sağlık ve sosyal hizmetler kabine üyesi, küresel ısınma ve hava kirliliğine karşı kampanya geliştirip yürütmüş. Kamu hizmetlerinin ve NHS sağlık hizmetlerinin özelleştirilmesine karşı da mücadele etmiş.

Yarin Enfield North Labour Milletvekili Adayı olmak için seçime giden Demirci, Enfield North Labour Parti üyelerini Cumartesi 26 Ekim Saat 10’da Enfield Gramer okulunda oylarını kullanmaya çağırdı.

Saturday 26th October 2019 10.30am, Enfield Grammar School, Great Hall, Wilford Close ( Entrance behind the Enfield Town Post Office) EN2 6AQ, free parking

HABER MERKEZİ