GAZETEMİZİN 10. YILINDA OMUZ OMUZA

https://www.youtube.com/watch?v=IyTkJQxx0HI&t=2892s

Gazetemizin 10. yıl kutlamasında İş İnsanları, sanatçılar, Dernek yöneticileri ve siyasi temsilciler katıldılar. Boğaz turu ile başlayan etkinlik  sunucu Hüseyin Kellecinin açılış konuşması ile başladı.  geç saatlere kadar devam etti. Etkinlik süresince davetlilerlede tek tek yapılan röportajlar ve etkinliğin tamamı Yıldız TV’ de yayınlalanacaktır.

 Sanatçı dostlarımız Hasan Karayol, Havvanur,  Öykü Ülkü ve Vedat Güler davetlilere müzik ziyafeti sundular.

Gazetenin 10 yıl kutlamasında konuşma yapan konuklar gazetenin bölgede yaptığı haberlerin öneminden bahsettiler. Özellikle tokatta onlarca gazetenin olmasına rağmen tokatta hiç sorun yokmuş gibi Tokat Lale devrimini yaşıyormuş gibi gösteren gazeteler arasında sorunların yaşandığı, doğanın talan edildiği, suıların peşkeş çekildiği tüm alanlara giderek olayları yerinde görüp yazıldığı gazetenin daha çok sahiplenilmesi düşüncesinde birleşti.

Etkinlikte söz alan  İmtiyaz sahibi Mahbip Dilek ; gazetenin 10. yıl kutlamasını yine siz değerli dostlarımızla yapmaktan mutluluk duyuyorum. Geçen 10 yıl içinde dostluklarımız da büyüdü. Bir aile olduk. Geçen 10 yıl içinde sadece Tokat haberleri değil başka şehirlerde ve yurt dışında gazetecilik çalışmalarımız oldu. Gazetemiz bu şehirlerde ve yurt dışındada haberciliğe devam edeceğinden gazetemizin adını SESİM Olarak güncelleyip bundan böyle yayın hayatına daha evrensel bir isim ile devam edecektir. Dedi.