CHP PM ÜYESİ HASAN EFE UYARDAN SEÇİM SONUÇLARI İSTİŞARE TOPLANTISI

CHP PARTİ MECLİS ÜYESİ SEÇİMLERİNDE GENÇLİĞİN EMEĞİN EMEKÇİLERİN SESİ HASAN EFE UYARDAN SEÇİM SONUÇLARI İSTİŞARE TOPLANTISI

 

 

 

 

 

Geçtiğimiz günlerde CHP İçinde yapılan parti meclis üyeliği seçimlerin de Türkiye’nin birçok bölgesinde ve il, ilçe temsilcilikleri içinde bir umut olan Hasan Efe Uyar seçim sürecinde desteklerini aldığı ve birebir birlikte seçim çalışmaları yaptığı arkadaşlarına hem teşekkür etmek hem de ilerideki aydınlık günler içinde bir istişare toplantısında bir araya geldiler.

Türkiye’nin değişik il ve ilçelerinden gelen ekip arkadaşları ile bir araya gelen Hasan Efe Uyar katılımcılara hitaben yaptığı nezaket konuşmasında arkadaşların kendisine gösterdiği destek ve kendine karşı duyulan güven için teşekkür ettiğini bu güven duygusunun da kendisini onurlandırdığını vurguladı.

CHP Zonguldak İl Bşk. Yrd. Ve bilişim koordinatörü Merve Arslan; tüm üyelerimizle ve bölgedeki madenci işçilerimizle bu genç yetenekli partili yoldaşımıza inandık ve destekledik. Hasan efe uyar yoldaşımızın parti içinde emeğin, emekçinin sesi olacağına ve onların haklarının savunucusu olacağına inancımızdan dolayı bundan sonrada desteğimiz devam edecektir. Bugün buraya emeğin ve emekçinin sembolü olarak da bölgemizi hatırlatacak bir madenci heykeli ve temsilcilerimizle geldik.

Aydoğan Dülger Kadıköy belediyesinde önceki dönem CHP Parti meclis üyesi; Hasan efe uyar genç yetenekli ve azimli bir genç hemşerim köklü bir CHP ailesinden gelme olduğunu biliyorum. 2018 genel seçimlerinde de tokattan 2. Sırada milletvekili adayımızdı. Burada da oylarımızı arttırdığını gördük. Gençlik için iyi bir örnek olacağını düşünüyorum.

Cem Özbek Bakırköy belediye meclis üyesi hukuk danışmanı ve gurup başkan vekili; Seçim sürecinde arı gibi çalışan, hırslı ve azimli bir aday ve etrafında aynı özellik de bir ekip de gördüğümüz için inandık ve destekledik. Gençliğin enerjisi ile de iyi çalışmalar yapacağına inancımız devam ediyor.

Günnur Kodaş CHP Şişli İlçe Saymanı Hasan Efe Uyar arkadaşımızı parti içinde genç bir partili olarak gelecek için umutlarımızı yeşerttiğini düşündüğümüz için destekledik. Ve birlikteliğimiz devam edecektir.

Salih Öztürk Tokatlı başarılı bir İş İnsanı; Parti içinde böyle yetenekli, azimli genç arkadaşlarımız olmalıydı, parti içinde eksikliğini hissettiğimiz böyle genç yeteneklerin eksikliğini kapatmak için Hasan Efe Yarı tanıdık, inandık ve destekledik. Böylesi gençlere desteğimiz koşulsuz devam edecektir.

Avukat Tamer Özcanlı CHP Şişli İlçe yöneticisi ve İstanbul İkinci Bölge Hukuk sorumlusu; Sevdiğimiz, saydığımız ve topluma hizmet vermek için çalışacak bir genç olarak gördüğümüz arkadaşımızı seçim sürecinde destekledik ve beklediğimiz sonucu aldık. Seçim sonucundan memnunuz.

Ercan Altunışık Sultangazi de Hasan Efe Uyar siyaseten ı

YakInen tanıdığımız iyi bir partili ve parti içinde iyi çalışmalar yapacağına inandığımız için destekledik. Parti içinde umutlarımızı yeşertti.

Murat Bakır; CHP İstanbul İl Delegesi; desteklediğimiz hasan efe uyar şu günlerde istediğimiz yerde başarının devamı gelecektir. Burada görülenden daha fazlaydık, Türkiye’nin dört bir tarafından destekçilerimiz vardı. Parti içinde gençliğin ve sosyal dayanışmanın temsilcisi olacaktır.

Diren Özgür Şimşek, CHP Kartal gençlik kol. Bşk. Yrd. Biz elimizden geleni yaptık. Seçim sürecindeki hedeflerimize ulaştık. Bundan sonrada Hasan Efe Uyar’a desteklerimiz devam edecektir.

Ali Abbas Coşkun Çekmeköy belediye meclis üyeliği yapmış aktif bir partili; bizler bu ekipte birer piyade gibi çalıştık, azimli ve gayretli çalışmaların sonunda beklediğimiz sonucu aldık. Bu sonuç aynı zamanda parti içi demokrasiyi de taçlandırdı. Ali Abbas coşkun konuşmasının sonunda seçimin ve günün sloganı ile duygularını sonuçlandırdı, BU BAŞARI BAŞLANGIÇ DEVAMI GELECEK…