ÇAYLI DERNEĞİ BAŞARILI GENÇLERİNE VE KADINLARA BİRER PLAKET VEREREK ÖDÜLLENDİRDİ
Çaylı Derneği Kadın ve Gençlik Kolları, Dernek öncülüğünde 23 ocak 2022 Pazar günü ortaklaşa organize ettiği kahvaltı etkinliğinde başarılı geçen bir dönem sonuna doğru özverili çalışmalarını ödüllendirmek için birer plaket vererek hem teşekkür etti, hemde gelecek dönem içinde cesaret vermiş oldu.
AHMET BAYLAN YENİ DÖNEM İÇİNDE ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI.
Çaylı Dernek Başkanı Ahmet Baylan kahvaltı etkinliğinde yaptığı konuşmada yeni dönem içinde projelerinin olduğunu ve pandemiden dolayı eksik kalan çalışmaları tamamlamak için tekrar aday olduğunu açıkladı.
Kahvaltı etkinliğinin sunumunu
Yine Çaylı Derneği sanatçılarından Orhan Berk yaptı.
ÇAYLI DERNEĞİ YÖNETİMİ BAŞARILI GENÇLERLE GELECEĞİNDE GARANTİLİYOR
Pandemiye rağmen başarılı bir dönem geçiren Çaylı Derneği gençlik kolları başkanı ANIL ALAN aldığı plaketten hemen sonra dernek çalışmalarının içinde olmaya devam ederek yönetim tecrübesini geliştirip önümüzdeki dönemlerde aday olacağını ve derneğine emek vermeye devam edeceğini söyledi.
Kadın kolları başkanı Zennure Alan pılaketten sonra yaptığı konuşmada dernek yönetim kurulu ve gençlik kolları ile birlikte çalışmalara devam edeceklerini hep birlikte başarılarının artacağını söyledi. Kahvaltı etkinliğinin sunumunu yapan Çaylı Derneğinden Orhan Berk Program sonunda söylediği türkü ilede ayrı bir coşku kattı. Etkinlik Çaylı Derneği sanatçılarından Selda Eşgin Arat, Ender Bay, Hasan Kaplan, Kenan Ağu, Gizem Annaç, Erdem Türk, Zafer Anul ve
İlyas Arslan sabah kahvaltısı ile başlayan bu güzel hafta sonu etkinliğini öğle saatlerine kadar coşkulu bir şekilde sonlandırdılar.

https://youtu.be/fLbYnjNx1-k